.

Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

RTV ZIK

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

ERENIKU

ZEMRASHQIPTARE

VAJZAT.COM

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

MEKULIPRESS

SHQIP DK

DITURIA

PRESHEVA.COM

DREJTSHKRIMI

RIDVAN BUNJAKU

PSIKIATRIA ONLINE

SEKRETE BUKURIE

 

 

 AUTO SHKOLLA

"GETOARI"

Shpejtė dhe sigurt, deri te patentshoferi!

 

 

Auto shkolla "GETOARI" ofron pėrgatitje teorike dhe praktike me teknologji moderne pėr marrjen e patentshoferit pėr tė gjitha kategoritė:   A,    B,    C,    D,    E.

 

 

 

    Ju mirėpret:

 

    Pronari dhe instruktori, Bujar Hakip Krasniqi (kat. B, C, D) dhe stafi:

 

 

Bardhyl Bajraktari   kat.   B,C,D,E
 Qani Popaj   kat.   B,C,D,E
 Seat Berisha   kat.   B
Asllan Osmanaj, Inxhinier i komunikacionit   kat.   B,C
Hajrula Kustendil   kat.   A,B,C,D,E
Dijane Bellanica   kat.   B
Basri Ibrahimi, Jurist        ligjėruesi

 

 

      Ejani dhe binduni vetė!

 

Tel:    044 128 351    dhe    044 287 922

e-mail:   buja_007@hotmail.com

 

Rruga: Jeroni De Rada  Nr.: 12

38400 PRIZREN