Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

BOTA.AL

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

LAPSI.AL

TIRANA OBSERVER

SHQIP

ZEMRASHQIPTARE

RTV ZIK

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

SHĖNDETI

DITURIA

PRESHEVA.COM

GJUHA SHQIPE

SEKRETE BUKURIE

KOSOVARJA

RIPOST

RADIOPROJEKT

Literaturė 10

Sektori i librit

1  2  4  5  6 7  8  9  10

Adem Zaplluzha

 

KUR TĖ DALĖ NGA KJO STINĖ

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

LLAMBURITE ATDHEU I PLAGOSUR

 

 

Shkarko falas 

 Mehmet Rrema

 

VALIXHET E SHPRESAVE

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

NJĖ STUHI PREJ BRYME

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

PĖLLUMBAT PREJ RRUFEVE

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

SONTE S'KA DASHURI

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

TI MUNDESH NĖSE DO

 

 

Shkarko falas 

Xhevahir Cirongu

 

UDHĖ NĖ KOHĖ

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

FLUTURAT E DJEGURA

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

KUAJT E MJEGULLAVE

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

KUR DĖNESIN VARRET

 

 

Shkarko falas 

Adem Avdia

 

"FEJZALLARĖT" NĖ VĖSHTRIMIN TIM

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

KUR KTHEHEN ZOGJTĖ E SHIUT

 

 

Shkarko falas 

Adem Avdia

 

UNĖ DHE TI NĖ 55 POEZI

 

 

Shkarko falas

Mustafė Krasniqi

 

VĖSHTRIM KRITIK PĖR POETIKĖN E KRIJUESVE TĖ DIASPORĖS

 

Shkarko falas 

   

1  2  4  5  6  7  8   9  10

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH