.

Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

RTV ZIK

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

ERENIKU

ZEMRASHQIPTARE

VAJZAT.COM

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

MEKULIPRESS

SHQIP DK

DITURIA

PRESHEVA.COM

DREJTSHKRIMI

RIDVAN BUNJAKU

PSIKIATRIA ONLINE

SEKRETE BUKURIE

Muzikė pėr meditim - Melodi pėr meditim

MELODI PĖR MEDITIM

 

MELODI PĖR MEDITIM 

 

Meloditė e mė poshtme i pėrzgjodhi dhe i pėrktheu

 

VALDET FETAHU

 

 

 

 

 

Kenny G.  - "FOREVER IN LOVE"  (PĖRGJITHMONĖ NĖ DASHURI)

 

 

 

 

 

 

 

Vangelis -  "SIRENS WHISPERING" (SIRENAT E PĖRSHPĖRITURA)

 

 

 

 

 

 

 

Kenny G - "TITANIC" (TITANIKU)

 

 

 

 

 

 

 

Mike Oldfield  -  "TUBULAR BELLS" (ZILET CILINDRIKE)

 

 

 

 

 

 

 

Peter Gabriel –“PASSION” (MUNDIMET E KRISHTIT)